Ruszył nabór wniosków – edycja 2022

Ruszył nabór wniosków – edycja 2022

O godzinie 13.00 oficjalnie oddzwoniono start elektronicznego generatora wniosków tegorocznej edycji Rządowego Programu Klub. Dokonali tego - Minister Sportu i Turystyki - Kamil Bortniczuk i Prezes RG KZ LZS Mieczysław Kazimierz Baszko. Od teraz przez 60 dni (do 6 czerwca 2022) czekamy na Wasze zgłoszenia). Więcej info niebawem