Nabór wniosków 2024

Drodzy Klubowicze,

Czekaliśmy na ten moment tak samo zniecierpliwieni, jak i Wy. Możemy już oficjalnie ogłosić termin uruchomienia elektronicznego naboru ofert/wniosków do udziału w tegorocznej edycji Rządowego Programu Klub.

Po wielu korektach, godzinach analiz i niezbędnych uzupełnieniach, udało się doprecyzować wszystkie niezbędne szczegóły, dotyczące realizacji Programu w 2024 roku.

Tegoroczny nabór rozpocznie się 25 marca o godz. 12:00:00 i potrwa do 30 kwietnia do godz. 23:59:59.

Niezmiennie, platformą na której będzie funkcjonował Program, jest system AMODIT.

W oczekiwaniu na uruchomienie systemu naboru wniosków, zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na stronie https://rzadowyprogramklub.pl/.

Odsyłamy Państwa do podstawowych, uaktualnionych informacji o Programie Klub:

  • zakładka „Podstawowe informacje”
  • zakładka „FAQ – pytania i odpowiedzi”

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującym Regulaminem zadania – zakładka „Regulamin”, w którym zawarte zostały wszystkie istotne zmiany zasad uczestnictwa w Programie na edycję 2024, ogłoszone przez Ministra Sportu i Turystyki 7 marca 2024 roku.

Mamy nadzieję, że zainteresowanie Programem będzie ciągle rosnąć, a ilość złożonych wniosków, zaowocuje przyjemną współpracą z rekordową liczbą klubów, które przystępując do „Rządowego Programu Klub – edycja 2024”, otrzymają dofinansowanie.

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Zespół Operatora Krajowego Programu Klub
Krajowe Zrzeszenie LZS